Instruction for Reservation

 

 
ورود به سایت رزرو بلیط و هتل

 

راهنمای رزور بلیط و هتل

در ابتدا به سایت رزرو بلیط و هتل (آیکن بالا) مراجعه کنید و با استفاده از کد ملی و کلمه عبور خود وارد شوید. چنانچه قبلا ثبت‌نام نکرده اید از قسمت Register حساب کاربری جدید برای خود بسازید و در صورتی که کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید وارد قسمت Forgot password شوید.

پس از ورود به سایت با انتخاب گزینه Store و پس از آن انتخاب گروه هتل‌ها می‌توانید لیست انواع اطاق‌های قابل خرید را مشاهده نمایید.

 

پس از انتخاب اتاق مورد نظر خود، می‌توانید تعداد اطاقهای مورد نیاز و تعداد روزهای مورد نظر خودرا جهت رزرو اتاق، از میان گزینه های موجود انتخاب نمایید. توجه داشته باشید که عدد قابل انتخاب در کنار دکمه خرید اتاق، مربوط به تعداد اتاقها میباشد و نه تعداد مسافران.

در مرحله بعد بر اساس تعداد اطاقهای انتخاب شده و تعداد تخت های موجود در اطاق‌ها باید نام و نام خانوادگی افرادی که در اتاق مستقر خواهند شد را وارد کنید.

 

در آخر اتاق انتخاب شده در سبد خرید شما نمایش داده خواهد شد. می‌توانید با انتخاب دکمه Configure نام و شماره ملی وارد شده در مرحله قبل را ویرایش نمایید.همچنین اگر سیستم برای شما تخفیف اسپانسری لحاظ کرده باشد در انتهای لیست آن را به شما نمایش داده و شما باید فقط اختلاف مبلغ را پرداخت نمایید. اگر این اختلاف صفر باشد تنها با فشردن دکمه Complete Booking رزرو شما نهایی میگردد.

توجه داشته باشید که تخفیف ذکر شده «فقط» مختص به افراد با تخصص نفرولوژی می‌باشد. لذا در صورتی که تخصص شما نفرولوژی نباشد رزرو شما باطل خواهد شد.

 

در نهایت پس از واریز وجه یا نهایی کردن رزرو خود، سابقه آن در پنل شما قابل مشاهده خواهد بود.توجه داشته باشید که واچر هتل پس از تأیید دبیرخانه در پنل شما قابل دسترس خواهد بود. میتوانید سابقه خرید خود را با از طریق کلیک بر روی Orders مشاهده نمایید.